Podmínky - qlink.cz


Podmínky webu

Přístupem na tento web

Svým přístupem na tento web souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, opusťte, nevstupujte a nepoužívejte web. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit.

Vámi vložený obsah, zpráva

Souhlasíte s tím, že Vámi vložený obsah na web podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora. Neužívejte dílo komerčně. Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika License.

Zavazujete se nepřispívat pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí provozovatel tohoto webu, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z webu a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že provozovatel tohoto webu a jím pověřené osoby má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv zprávy, téma nebo příspěvek pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Provozovatel tohoto webu nepřebírá zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci dat.

Google AdSense

Zásady společnosti Google pro reklamní soubory cookie a ochranu osobních údajů. Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.

Domů, rozpracované projekty